RATY W SALONIE

telefon: +48 790 662 966
ul. Obrońców Westerplatte 2-4
Sopot 81-706
info@ninagodlewska.pl

 • Brwi

  Brwi

 • Brwi metodą cienia
 • Brwi metodą cienia

  Jest to metoda, którą wykonujemy za pomocą maszyny z dedykowanymi specjalnymi sterylnymi igłami. W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc  wyraźnie zarysowaną brew. Metoda ta polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów, albo też  chcą całkowicie zmienić kształt brwi. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie.W 90% przypadkach konieczne jest dopigmentowanie po ok 4-6 tygodniach.

  Efekt w zależności od wielu czynników utrzymać się powinien do ok 3 lat.

 • Microblading
 • Microblading:

  Jest to ręczna metoda makijażu permanentnego. Polega ona na nakreśleniu w linii łuku brwiowego syntetycznych włosków, które maja na celu subtelne skorygowanie lub podkreślenie brwi. Jest to metoda, która daje bardzo naturalny efekt. Nie ma możliwości uzyskania pełnej rekonstrukcji/ wypełnienia jak przy metodzie klasycznej. Podczas zabiegu w pełni kontrolujemy wygląd i ilość aplikowanego barwnika. W 90% przypadkach jest konieczność wykonania korekty zabiegu, która odbywa się po ok 4-8 tygodniach.

  Efekt zabiegu utrzymuje się ok 6-24 miesięcy.

  Ze względu na cechy indywidualne skóry nie ma możliwość przewidzenia na jak długo i jak intensywnie nastąpi pigmentacja skóry

 • Kaszmirowe brwi
 • Kaszmirowe brwi:

  Bezmaszynowa, manualna technika pigmentacji brwi o efekcie pudrowego cieniowania dzięki której uzyskujemy efekt delikatnego podkreślenia brwi. Wykonujemy ją za pomocą Pena/ holdera do Microblading i poprzez specjalne nakrapiane ruchy uzyskujemy efekt przyprószenia . Efekt można porównać do delikatnego cienia czy też henny. Jest to metoda dla osób ceniących sobie delikatny, subtelny efekt. Możemy nią odświeżyć brwi, które były robione metodą cienia. Możemy również łączyć tą metodę z microblading.

  Efekt zabiegu utrzymuje się ok 6-24 miesięcy.

 

Nasi partnerzy

Logo Footer

telefon: +48 790 662 966
ul. Obrońców Westerplatte 2-4/2, Sopot 81-706
info@ninagodlewska.pl

pon – pt   9:00 – 19:00
sob   10:00 – 15:00