Kontakt z nami

telefon: +48 790 662 966
ul. Obrońców Westerplatte 2-4
Sopot 80-706
info@ninagodlewska.pl

Drogie klientki, klienci, koleżanki, koledzy…

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zorganizowania pewnej akcji mającej na celu pomoc pewnej wyjątkowej osobie. Jest to niesamowity człowiek, którego obserwuje od dłuższego czasu i podziwiam za niewiarygodną wolę walki. Walki o własne życie!

W moim odczuciu jest to bohater. Jestem pełna podziwu dla jego osobowości, wzruszona jego historią. Stanowczo postanowiłam dłużej nie czekać i zrobić to co mogę by w malutkiej choć części wspomóc jego pojedynek z przeciwnościami losu.


Jacek Gaworski - Résumé... from Jacek Gaworski on Vimeo.


JACEK GAWORSKI

o którym mowa, mieszka we Wrocławiu. Sportowiec, florecista związany z szermierką od 1978 roku. Niejednokrotnie reprezentował nasz kraj na planszach międzynarodowych. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, przez większość czasu swojej sportowej kariery był członkiem kadry narodowej oraz kadry olimpijskiej. W 2004 roku u Jacka stwierdzono chorobę jaką jest stwardnienie rozsiane. Choroba spowodowała, że jego życie odwróciło się do góry nogami. Niestety koszty jakie Jacek musi ponosić są ogromne. Ponadto w 2012 roku oprócz stwardnienia rozsianego u Jacka zdiagnozowano kolejną chorobę - nowotwór mnogi rdzenia. W Polsce leczenie okazało się niemożliwe i w związku z tym podjęto leczenie zagranicą, gdzie koszty są również bardzo wysokie.

Leki, które pozwalają Jackowi na funkcjonowanie nie są refundowane. Obecnie koszt tych leków wynosi 8.200 zł miesięcznie. Ta ogromna kwota spowodowała, że musi liczyć na pomoc ludzi z dobrym sercem w tej brutalnej walce.

Więcej o Jacku Gaworskim możecie przeczytać tutaj: www.jacekgaworski.pl

Dlaczego postanowiłam pomóc Jackowi Gaworskiemu?

Dlatego, że zasługuje na ukłon za swoje osiągnięcia. Jest prawdziwym fighterem - jak na sportowca przystało! Historia Jacka jest mi bliska ponieważ za czasów szkolnych również uprawiałam tę piękną dyscyplinę jaką jest szermierka. Pamiętam Jacka z zawodów czy zgrupowań. Dlatego ciągle gdzieś z tyłu głowy, ilekroć widziałam programy w TV czy apele na portalach społecznościowych - myślałam sobie, że muszę coś zrobić, muszę jakoś pomóc. Jego upór i chęć do życia są dla mnie ogromną inspiracją. Najlepszym przykładem, by nigdy się nie poddawać!

Pomimo choroby, Jacek nieustannie uprawia szermierkę. Z ogromnym podziwem i wzruszeniem patrzę jak jego chęć do życia przejawia się poprzez ciągły trening z floretem w dłoni. Jego ogromne ambicje i pozytywne nastawienie spowodowały, iż odniósł ogromny sukces jakim był start w paraolimpiadzie w Rio. Mało tego Jacek wrócił z medalem! Jednak srebro olimpijskie to nie jedyny sukces Jacka we florecie dla niepełnosprawnych. Zresztą sami zobaczcie: www.jacekgaworski.pl

Więcej o Jacku Gaworskim możecie przeczytać tutaj: www.jacekgaworski.pl/index.php/sport/Jak NG Instytut Kosmetologii może pomóc?

Pomożemy tak jak potrafimy. A mianowicie w Instytucie Kosmetologii Niny Godlewskiej dnia 4 września zorganizujemy dzień pracy, w którym klientki zamiast płacić nam za wykonane usługi podarują należność na Fundację POMÓŻ WALCZYĆ O ŻYCIE. W ten sposób wraz z zespołem moich wspaniałych współpracowników, którzy zgodzili się wziąć udział w tej akcji chciałabym również zachęcić innych do pomocy.

Pomóc możecie zapisując się do nas na następujące zabiegi:

U Doroty Wiśniewskiej

 • Makijaż permanentny brwi
 • Makijaż permanentny ust

U Niny Godlewskiej
 • Makijaż permanentny brwi odświeżający
 • Makijaż permanentny powiek odświeżający
 • Makijaż permanentny ust odświeżający

U Edyty Kruszyńskiej
 • Laserowy peeling węglowy
 • Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu
 • Zabiegi z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp
 • Mikrodermabrazja diamentowa
 • Żelazko przeciwzmarszczkowe
 • Henna
 • Sezonowy zabieg pielęgnacyjny na twarz

ILOŚĆ MIEJSC BARDZO OGRANICZONA!!!


Jeśli masz pytania lub chcesz dokonać rezerwacji skontaktują się z nami pod nr 790 622 966

www.jacekgaworski.pl

Apeluję również do moich koleżanek i kolegów po fachu. Przyłączcie się do nas! Jeśli nie jesteście w stanie poświęcić całego dnia waszej pracy, to może chociaż poświęcicie jeden wybrany zabieg? ☺

Pomóc może każdy!

Zachęcamy również do bezpośredniej pomocy Jackowi. Wszelkie informacje o tym jak tego dokonać znajdziecie tutaj: www.jacekgaworski.pl/index.php/pomoc/


Nina wraz z zespołem NG i Goochie


Logo Footer

telefon: +48 790 662 966
ul. Obrońców Westerplatte 2-4, Sopot 81-706
info@ninagodlewska.pl

pon – pt   9:00 – 19:00
sob   10:00 – 15:00