RATY W SALONIE

telefon: +48 790 662 966
ul. Obrońców Westerplatte 2-4
Sopot 81-706
info@ninagodlewska.pl

Witamy w Instytucie

Intytut Kosmetologii specjalizuje się w kompleksowej pielęgnacji twarzy, zabiegach kosmetologii estetycznej z użyciem specjalistycznej aparatury, zabiegach medycyny estetycznej, laserowej depilacji i pielęgnacji dłoni i stóp. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientek wśród naszych usług znajdują się także takie zabiegi jak stylizacja rzęs, opalanie natryskowe i wybielanie zębów. Sercem naszego Instytutu są zabiegi makijażu permanentnego. Bogate doświadczenie naszych kosmetologów jest także podstawą do prowadzenia szkoleń w tym zakresie. Bardzo często spotykamy się z problemem źle wykonanego makijażu permanentnego i na tą sytuację również mamy odpowiedź w postaci lasera do usuwania tatuażu lub wspomnianego makijażu permanentnego. W naszym Instytucie oprócz poprawy urody naszych klientów dbamy też o higienę i bezpieczeństwo, sterylizując nardzędzia w autoklawie i stosując produkty jednorazowego użytku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług oraz do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania zarówno telefonicznie jak i na bezpłatnych konsultacjach. Zapraszamy!

 

 

Nasz zespół

Nina Godlewska

Nina Godlewska

Kosmetolog, Linergistka, Szkoleniowiec

"Kosmetolog z 12 letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Ukończyłam Policealną Szkołę Kosmetyki Naturalnej w Gdańsku oraz Licencjat z Kosmetologii Stosowanej na Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Posiadam doświadczenie w pracy z klientem w szerokiej gamie zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych i upiększających, a także jako nauczyciel zawodu technika usług kosmetycznych Szkole Policealnej Maestria w Gdynii i instruktor wielu szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Od kilku lat zajmuję się makijażem permanentnym i obecnie się w nim specjalizuję jako Linergistka, trener mikropigmentacji oraz dystrybutor na Polskę firmy Goochie i Mastor Permanent Makeup. Na początku 2016r. otworzony został Instytut Kosmetologii NG w Sopocie. W ofercie Instytutu zanleźć można szereg zabiegów pielęgnacyjnych jednak główną specjalizacją tego miejsca jest makijaż permanentny oraz szkolenia z zakresu mikropigmentacji estetycznej.

W swojej pracy kieruję się harmonią z naturalnym pięknem. Makijaż permanentny w moim wykonaniu jest estetyczny i wyważony bez efektu przerysowania. Dodatkowo ogromny nacisk kładę na higienę pracy. Używam wysokiej jakości produktów, a zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach."


Dorota Wiśniewska

Dorota Wiśniewska

Kosmetolog, Linergistka, Szkoleniowiec

"Od ponad dziesięciu lat realizuję swoją zawodową pasję jako kosmetolog. Każdy Klient to dla mnie osobny przypadek i kolejne wyzwanie, dlatego z niesłabnącym zapałem doskonalę swoje umiejętności, podążając za aktualnymi trendami i nowościami. Posiadam rownież wykształcenie medyczne pielęgniarskie, dlatego też najchętniej sięgam po zabiegi , które wymagają nieco większej ingerencji (mezoterapia igłowa, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego), jednocześnie umożliwiając osiąganie widocznych efektów w walce z procesem starzenia skóry. Bardzo istotne jest dla mnie w codziennej pracy restrykcyjne przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki, by stworzyć moim Klientkom optymalnie bezpieczne warunki podczas przeprowadzanych zabiegów. Kilka lat temu zainteresowałam się tematem makijażu permanentnego, który to w krótkim czasie stał się również moją wielką pasją. Ukończyłam szereg szkoleń, w tym także z najbardziej podziwianymi, zarówno w Polsce jak i na świecie, artystami w tej dziedzinie. W dalszym ciągu regularnie biorę udział w kolejnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach branżowych, by bezustannie wzbogacać swój warsztat i dążyć do doskonałości. Staram się, by moje makijaże były jak najbardziej naturalne, podkreślające w subtelny sposób urodę moich Klientek lub by tuszowały ewentualne niedoskonałości w sposób niemal niezauważalny. Znajomość wielu różnych technik pracy pozwala mi osiągać efekty, jakich oczekują moje Klientki. W tym roku ukończyłam także szkolenie trenerskie w firmie Goochie Polska, by móc dzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy pragną dołączyć do grona pasjonatów w dziedzinie makijażu permanentnego."


Edyta Bobrowska

Edyta Bobrowska

Licencjonowany kosmetolog, magister dietetyki

Swoją przygodę z komsmetologią zaczęłam od studiów w Wżyszej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni, gdzie zdobyłam licencjat z kosmetologii ogólnej. W roku 2016 ukończyłam studia magisterskie z dziedziny usług żywieniowych i dietetyki. Zdrowie i witalność są dla mnie nieodzownym elementem urody. Uważam, że to jak się czujemy wpływa na to jak wyglądamy i jesteśmy postrzegani. Dlatego rozumiem klientki i klientów którzy potrzebują zabiegów i opieki kosmetologa nie tylko po to aby wyglądać lepiej ale i dlatego by się lepiej poczuć. Doświadczenie kosmetologa kreuje od 2012 roku i choć nie planowałam zwalniać, to rok temu zostałam mamą. Mimo przerwy w pracy nadal uczestniczę w życiu zespołu NG, jestem na bieżąco z nowinkami na rynku i w branży. Oczywiście po urlopie macierzyńskim wracam do pracy i ze zdwojoną siłą i energią wznowię opiekę nad każdą klientką, która pojawi się w Instytucie. Moją specjalizacją są zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, manicure, pedicure, mezoterpia igłowa, oraz zabiegi laserowe i z użyciem specjalistycznej aparatury. Jeszcze zanim zostałam mamą , stawiałam pierwsze kroki w makijażu permanentnym, mam za sobą kilkanaście zadowolonych klientek i modelek, wciąż się szkolę w tej dziedzinie i pod okiem mojego autorytetu Niny Godlewskiej zamierzam udoskonalić tę umiejętność. Może to banał, ale moja praca jest moją pasją i nie wyobrażam sobie innego zawodu dla siebie, choć cudownie jest być mamą, to już tęsknie za pracą i nie mogę się doczekać aż w moje ręce wpadnie pen, głowica, czy choćby pilnik.


Karolina Ossowska

Karolina Ossowska

Licencjonowany kosmetolog

Ukończone studia kosmetologiczne na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni pozwoliły mi zamienić moją pasję w sposób na życie. Podczas studiów, które ukończyłam w 2016 roku nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy, zdobyłam nowe umiejętności i ogólną wiedzę z zakresu kosmetologii. Rok temu dołączyłam do zespołu NG. Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, manicure i pedicure. W przeciągu ostatniego roku wyspecjalizowałam się także w usuwaniu makijażu permanentnego i tatuaży. Bardzo satysfakcjonuje mnie to, że mam możliwość pomóc niezadowolonym kobietom, które borykają się z problemem przerysowanego makijażu permanentnego lub niechcianego tatuażu. Niedawno wykształciłam się także w epilacji laserowej. Dzięki doświadczonym koleżankom z zespołu nieustannie poszerzam swoją wiedzę, a także umiejętności, pracując na specjalistycznej aparaturze. Często biorę udział w szkoleniach, aby doskonalić wszystko czego się do tej pory nauczyłam. Swoją pracę wykonuję z entuzjazmem, a zadowolenie i uśmiech klienta to dla mnie największa motywacja, by nie zwalniać kroku. Wyznaję zasadę, że piękna skóra jest efektem współpracy kosmetologa z klientem, dlatego staram się dobrać odpowiedni zabieg i doradzić skuteczną pielęgnację domową.Karolina Olczak

Karolina Olczak

Technik usług kosmetycznych

Ukończyłam dwuletnie studium kosmetyczne oraz roczna szkołę wizażu.Odbyłam także wiele dodatkowych kursów podoszących moje kwalifikacje.Od przeszło 10 lat spełniam się w zawodzie kosmetyczki. Swoja pracę wykonuję z pasja i pełnym zaangażowaniem. Uwielbiam kontakt z klientem i nie wyobrażam sobie pracować w innym zawodzie. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała.Wykonuje także manicure i pedicure. Najlepiej czuję się w zabiegach przy użyciu igły(mezoteriapia igłowa,mikroigłowa,lipoliza iniekcyjna).Jak również zabiegi przy użyciu kwasów ponieważ wtedy można zaobserwować zmiany zachodzące na skorze.Moim atutem jest dar słuchania i wrodzona empatia do ludzi to bardzo ułatwia mi pracę gdyż często nasi klienci traktuja nas jak osoby, którym mogą się zwierzyć bądż po prostu wygadać. Każdego klienta traktuje indywidualnie a przy zabiegach pielęgnacyjnych na twarz nigdy nie wypuszczam nikogo bez obowiązkowego masażu twarzy. To buduje zaufanie i jednocześnie jest najlepszym zakończeniemzabiegu mającymbardzo korzystny wpływna skóre twarzy. Niedawno zaczęłam swoją przygode z makijażem permanentnym jednak wciąż mam nadzieję doskonalić swoje umiejętności.Zadne nowe zabiegi nie są mi straszne i chętnie podejmuję się nowych wyzwań.Niedawno dołączyłam do zespołu NG i bardzo się cieszę , że właśnie tutaj mogę realizować swoje pasje i szlifować swoje umiejętności , gdyż panuje tu wyjątkowo przyjazna atmosfera , która jest dla mnie niezwykle ważna w pracy.

Karolina Kupis

Karolina Kupis

Linergistka/ Technik Technolog Żywienia

Z wykształcenia jestem Technikiem Technologiem Żywienia przez 14 lat prowadziłam lokale gastronomiczne jednak ponad 4 lata temu znalazłam nową pasję. Jest nią makijaż permanentny. Przez ten czas odbyłam wiele szkoleń, uczestniczyłam w warsztatach,sympozjach i konferencjach cały czas pogłębiając swoją wiedzę z zakresu pigmentacji, kolorymetri ,geometrii twarzy, rysunku oraz usuwania źle wyglądających pigmentacji. Makijaż permanentny jest dla mnie sztuką i według mojej filozofii powinien być zrobiony tak by wyglądał możliwie najbardziej naturalnie a kobieta ,która go nosi wyglądała pięknie i z klasą o każdej porze. Jestem przekonana, że dobrze dobranym kształtem brwi można podkreślić osobowość a twarzy dodać uroku. Niedawno dołączyłam do zespołu NG z czego jestem dumna i szczęśliwa z powodu możliwości zdobywania wiedzy, doświadczenia i doskonalenia swoich umiejętności aby wykonywać swój zawód na najwyższym poziomie, zwiększając tym samym zadowolenie swoich klientek

 


Galeria

A
A
A
A
A
a
a
a
a
a
a
a
1539538642832040 4845974266263948141 n
informacje-o-makijazu-permanentnym
instytutkosmetologi
instytutkosmetologi
instytutkosmetologi
instytutkosmetologi
instytutkosmetologi
instytutkosmetologi
instytutkosmetologi

Nasi partnerzy

Logo Footer

telefon: +48 790 662 966
ul. Obrońców Westerplatte 2-4/2, Sopot 81-706
info@ninagodlewska.pl

pon – pt   9:00 – 19:00
sob   10:00 – 15:00