Kontakt z nami

telefon: +48 790 662 966
ul. Obrońców Westerplatte 2-4
Sopot 80-706
info@ninagodlewska.pl

  • Poznaj nas bliżej

    Poznaj nas bliżej

Witamy
w Instytucie

Nasz personel gwarantuje Państwu wysoką jakość usług!

Instytut Kosmetologii specjalizuje się w kompleksowej pielęgnacji twarzy, zabiegach kosmetologii estetycznej oraz zabiegach medycyny estetycznej. W naszym Instytucie znajduje się strefa pielęgnacyjna dłoni oraz stóp. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów posiadamy szereg usług upiększających m.in. opalanie natryskowe, stylizacja rzęs. Sercem naszego Instytutu są zabiegi makijażu permanentnego. Bogate doświadczenie naszych kosmetologów jest też podstawą do prowadzenia szkoleń w tym zakresie. Nasz personel poprzez ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy o najnowsze techniki i trendy ze świata gwarantuje wysoki poziom szkoleń oraz pełen profesjonalizm. Prowadzimy szkolenia z zakresu mikropigmentacji zarówno na poziomie podstawowym jak również najnowszych trendów w tej dziedzinie. Bardzo często spotykamy się z problemem źle wykonanego makijażu permanentnego. Nieodpowiednio dobrany kolor, kształt czy technika powoduje, że nie spełnia on swojej roli tak jak powinien. Zamiast upiększać powoduje, że źle wyglądamy. Stąd nasza oferta zabiegów z użyciem lasera Q-Switched ND YAG, którym usuniemy niechciany tatuaż czy wspomniany makijaż permanentny. Niezwykle istotne w naszym Instytucie jest bezpieczeństwo oraz higiena pracy. W zabiegach manicure oraz pedicure stosujemy produkty jednorazowego użytku oraz wszelkie niezbędne narzędzia użyte do zabiegów sterylizujemy w autoklawie. Oferujemy wysoką jakość produktów kosmetycznych mi.in firm tj KLLAPP, SKEYNDOR, ANNA LOTAN, MESOESTETIC, JANSSEN, PRINCESS, CUCCIO, SUNFX, GOOCHIE, MASTOR. Zapraszamy do kontaktu z nami i do bezpłatnych konsultacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pytania.

Nasz zespół

Poprzez indywidualne podejście do każdego klienta zapewniamy satysfakcję z wykonanych usług.

Nina Godlewska

Nina Godlewska

Kosmetolog, Linergistka, Szkoleniowiec

"Kosmetolog z 12 letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Ukończyłam Policealną Szkołę Kosmetyki Naturalnej w Gdańsku oraz Licencjat z Kosmetologii Stosowanej na Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Posiadam doświadczenie w pracy z klientem w szerokiej gamie zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych i upiększających, a także jako nauczyciel zawodu technika usług kosmetycznych Szkole Policealnej Maestria w Gdynii i instruktor wielu szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Od kilku lat zajmuję się makijażem permanentnym i obecnie się w nim specjalizuję jako Linergistka, trener mikropigmentacji oraz dystrybutor na Polskę firmy Goochie i Mastor Permanent Makeup. Na początku 2016r. otworzony został Instytut Kosmetologii NG w Sopocie. W ofercie Instytutu zanleźć można szereg zabiegów pielęgnacyjnych jednak główną specjalizacją tego miejsca jest makijaż permanentny oraz szkolenia z zakresu mikropigmentacji estetycznej.

W swojej pracy kieruję się harmonią z naturalnym pięknem. Makijaż permanentny w moim wykonaniu jest estetyczny i wyważony bez efektu przerysowania. Dodatkowo ogromny nacisk kładę na higienę pracy. Używam wysokiej jakości produktów, a zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach."


Dorota Wiśniewska

Dorota Wiśniewska

Kosmetolog, Linergistka, Szkoleniowiec

"Od ponad dziesięciu lat realizuję swoją zawodową pasję jako kosmetolog. Każdy Klient to dla mnie osobny przypadek i kolejne wyzwanie, dlatego z niesłabnącym zapałem doskonalę swoje umiejętności, podążając za aktualnymi trendami i nowościami. Posiadam rownież wykształcenie medyczne pielęgniarskie, dlatego też najchętniej sięgam po zabiegi , które wymagają nieco większej ingerencji (mezoterapia igłowa, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego), jednocześnie umożliwiając osiąganie widocznych efektów w walce z procesem starzenia skóry. Bardzo istotne jest dla mnie w codziennej pracy restrykcyjne przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki, by stworzyć moim Klientkom optymalnie bezpieczne warunki podczas przeprowadzanych zabiegów. Kilka lat temu zainteresowałam się tematem makijażu permanentnego, który to w krótkim czasie stał się również moją wielką pasją. Ukończyłam szereg szkoleń, w tym także z najbardziej podziwianymi, zarówno w Polsce jak i na świecie, artystami w tej dziedzinie. W dalszym ciągu regularnie biorę udział w kolejnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach branżowych, by bezustannie wzbogacać swój warsztat i dążyć do doskonałości. Staram się, by moje makijaże były jak najbardziej naturalne, podkreślające w subtelny sposób urodę moich Klientek lub by tuszowały ewentualne niedoskonałości w sposób niemal niezauważalny. Znajomość wielu różnych technik pracy pozwala mi osiągać efekty, jakich oczekują moje Klientki. W tym roku ukończyłam także szkolenie trenerskie w firmie Goochie Polska, by móc dzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy pragną dołączyć do grona pasjonatów w dziedzinie makijażu permanentnego."


Edyta Bobrowska

Edyta Bobrowska

Licencjonowany kosmetolog, magister dietetyki

"Swoją przygodę z kosmetologią zaczęłam od studiów w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni, gdzie zdobyłam licencjat z kosmetologii ogólnej. W roku 2016 ukończyłam studia magisterskie z dziedziny usług żywieniowych i dietetyki. Zdrowie i witalność ciała jest dla mnie nieodzownym elementem urody i uważam, że to jak się czujemy doskonale widać na zewnątrz. Dlatego doskonale rozumiem wymagania klientów którzy potrzebują zabiegów i opieki aby się lepiej poczuć nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Doświadczenie kosmetologa kreuje od 2012 roku i nie zamierzam zwalniać. Dzięki doświadczonym koleżankom z zespołu nieustannie będę poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, nie poprzestając na jednej dziedzinie, ale wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom klientów. Do tej pory moją specjalizacją jest kosmetyka twarzy, ciała, zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp. Jednak niedawno rozpoczęłam przygodę z makijażem permanentnym, który mimo, że wymaga jeszcze wiele pracy już zdążył mnie zaciekawić i zauroczyć. Niewątpliwie stanie się jednym z moich ulubionych zabiegów w przyszłości. Moja praca jest moją pasją, nie wyobrażam sobie innego zawodu dla siebie. Sama kiedyś borykałam się z problemami dotyczącymi mojej cery i wiem jak ważnym aspektem życia dla każdej kobiety jest jej wygląd. Ponieważ rozumiem, że wygląd to nie tylko estetyka sama w sobie, ale i pewność siebie, poczucie wartości, które trudniej jest zachwiać, zadowolenie, więcej odwagi w dążeniu do celów, satysfakcja, spełnienie i uśmiech. Jeżeli ktoś nie rozumie jakie potrzeby zaspokaja kosmetologia może nie być w stanie uwierzyć jak wiele znaczy ona w życiu i jak wiele od niej zależy. Ja te wszystkie potrzeby rozumiem i dlatego do każdej klientki potrafię podejść indywidualnie, dostosować się do niej i najlepiej jak umiem odpowiedzieć na jej oczekiwania."


Nie zwlekaj

Skontaktuj się z nami!

W Instytucie Makijażu permanentnego każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy ofertę zabiegów pielęgnacyjnych jak również upiększających tj makijaż permanentny. Oferujemy również możliwość rozwoju dla kosmetyczek poprzez szeroką ofertę szkoleniową z zakresu makijażu permanentnego. Jesteśmy otwarci na wszelkie indywidualne potrzeby naszych klientów.

Logo Footer

telefon: +48 790 662 966
ul. Obrońców Westerplatte 2-4, Sopot 81-706
info@ninagodlewska.pl

pon – pt   9:00 – 19:00
sob   10:00 – 15:00